Chladiaca podložka Aqua Coolkeeper™

Doprajte vášmu miláčikovi komfort v týchto teplotách!

Chladiace doplnky Aqua Coolkeeper™ majú v sebe chladiace gélové guličky (Kryštály HydroQuartz ™), ktoré sa nasajú pri ponorení do chladnej vody a následne udržujú chlad po dobu až 5 dní!

Návod na použitie chladiacej podložky

Použitie výrobkov AQUA COOLKEEPERTM  je veľmi jednoduché.

Keď ponoríte AQUA COOLKEEPERTM  do vody, aktivuje sa špeciálny vyvinutý chladiace kryštály HydroQuartzTM vo vnútri produktu a vytvoria chladivý efekt. Kryštály HydroQuartzTM pohlcuje telesné teplo vášho psa a toto teplo uvoľňuje procesom vyparovania. Vďaka tomu nastáva okamžité a priebežné chladenie.

Pred použitím je nutné podložku ponoriť do vody (vaňa, sprchový kút prípadne väčšia nádoba). Každá podložka má etiketu, na ktorej sú symboly, ktoré označujú maximálnu dobu ponorenie vo vode a takisto maximálnu hrúbku, ktorý má podložka dosiahnuť (doba je rôzna pre každú veľkosť a je uvedená na každom produkte). Podložka pre maximálny efekt musí nasiaknut rovnomerne. Podložka nasaje vodu a tým zväčší svoj objem, nesmie sa však prekročiť doba ponorenia ani maximálna výška, inak by sa mohol produkt znehodnotiť. Akonáhla podložka dosiahne tieto hodnoty (dobu ponorenia alebo maxiálnu výšku), položte ho na rovný povrch. PO vytiahnutí je výrobok mokrý no po krátkej dobre kryštály vysajú vodu aj z povrchu a povrch podložky zostane suchý. Podložka je teraz pripravená na použitie, pre najlepší výsledok je možné podložku chladiť aj v chladničke.

 

22,90 41,90 

Vymazať
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.